Секс-тревел-блог


Гола людина

Перед нею стояв голий чоловік. Одна нога на дивані, інша на підлозі. Дивився на стіну. Тримав у руці бокал червоного вина.

На якихось півхвилини вона заклякла. Потім розглядала його тіло: збоку видно кубики на животі, ідеально накачані стегна, біцепси супергероя. Коротка густа чорна щетина робила його лице по-дорослому привабливим, нігті на руках і ногах доглянуті. Дивилася на кожну частину його тіла з цікавістю. На мить час зупинився. Що буде далі?

Нарешті він помітив її. Зробивши напівоберт, зіступив ногою з дивану на підлогу — хотів показати їй головну чоловічу принаду, приховану за ногою, свій пеніс. Розвертаючись, впустив із рук бокал вина, послизнувся і втратив баланс між доріжкою та підлогою, залитими вином. Упав на сідницю і поїхав цією доріжкою уперед, зупинившись прямо перед нею з розкиданими в різні боки ногами.

Вона зойкнула і з переляку забігла назад до вбиральні, зачинивши за собою двері. Зі схованки повідомила: не вийде, поки він не одягнеться.

За дві хвилини визирнула спантеличено: він сидів на дивані в джинсах із червоним, як буряк, лицем.

Мовчки сіла біля нього і прибрала пасмо світлого волосся з лиця. У кімнаті пахло вином і трішки потом. Від глухої тиші стало так некомфортно, що вона радше б запхала голову між диванних подушок, аби тільки сховатись.

- Вибач, я зовсім не так це планував.
- Ти завжди на першому побаченні роздягаєшся, поки дівчина піде попісяти?
- Я побачив цей трюк в одному серіалі. Називається «гола людина». Пікапер із серіалу казав: якщо побачення закінчиться у когось вдома, чоловік роздягається поки жінка в туалеті та чекає її в позі супермена-мачо, закинувши одну ногу на сидіння дивану. Пікапер казав, що у двох випадках із трьох дівчина сама захоче сексу.
- Та я хотіла, але вже не хочу!
- Може, вина?
- Піду додому. Помий підлогу поки вино не засохло. Замочи доріжку з відбілювачем якомога швидше, червоне вино важко відіпрати.


Він провів її довгим коридором, що нагадував лікарняний, і донизу ліфтом. Надворі ніяково поцілував її у щоку й розійшлись.

Вона йшла вулицею і важко дихала. Не тому, що побачення не закінчилося сексом, не тому, що була збуджена виглядом його голого тіла, не тому, що почувалася ображеною, й не через забруднення повітря чи погіршення екологічного стану в місті.

Вона так гучно дихала, бо… ось ще трішки й засміється! Сміх зароджувався, як хвиля цунамі: спочатку відчула напруження всередині, далі цунамі вибухнуло з її живота й через регіт назовні, а тоді розтеклося всією вулицею. Її коротке рудувате волосся розвіялося вітром в усі боки, а великі груди довелося притримувати руками, поки сміялась.

Ні пішоходів, ні тротуару тут не було, тільки поодинокі машини. Вона зупинилась і дозволила собі реготати досхочу. Сміялася стоячи і аж присіла. Притислася до мангового дерева, вдихала пилюку з дороги і закладала коротке руде волосся за вуха, щоб не потрапило в очі.

«І сміх і гріх, — тихо мовила до себе, вгамувавшись. Крокувала широкою дорогою без тротуару, наступаючи на мандаринові шкірки і пластикові трубочки, — ніколи не робитиму «голої людини».***


Для когось секс — це задоволення, єднання двох душ, символ найінтимнішого зв'язку, для когось — можливість намутити грошей на нову шубу, для когось — не тільки на шубу. Є й такі, хто займається сексом за його прямим призначенням — вони роблять нових людей.

Вона, власне, теж сексом була зроблена, але для неї значення цього слова ще більше пов'язане з творчістю, ніж для її батьків.

Вона мала секс за секретне хобі, яке досліджувала, яким цікавилась, яким займалася часто і з різними людьми. Процес, результат і сенс її експериментів — вона створювала нові правила сексу.

Усе почалося ще на другому курсі. Вони з Настею малювали карти бажань. Тоді тема приваблення у своє життя за допомогою маніфестації й чітко сформульованих цілей була популярною: ніхто не хотів рухати свою ліниву дупу й щось робити. У кожної дівчини-другокурсниці, якщо вона себе хоча б трохи поважала, була карта бажань. Сюди клеїли вирізані з жіночих журналів кольорові зображення.

У ті часи жіночі журнали були обмежені темами косметики, одягу та чоловіків. Рідко де можна було побачити і вирізати шматок моря, і зображень часто не вистачало. Оскільки вони з Настею навчалися на факультеті філології, вигадали вирізати літери з преси і клеїти бажання словами замість картинок.

Це було, як у фільмі про викрадення з викупом і підкидним листом без відбитків пальців, але неймовірно розширювало допустимий список бажань. Дівчата бралися за ножиці і вирізали весь вечір. Часто не вистачало літери «ї», доводилося домальовувати крапки. Тоді ж вигадали інсайдівський вислів: «Давай уже розставимо крапки над «ї».

- Я хочу відвідати усі країни світу, — замріяно мовила Настя.
- А скільки їх усього?
- Десь 190.
- Це багато. Уяви, що житимеш ще приблизно 50 років. Якщо маєш намір відвідати усі — це аж чотири на рік. Пропоную щось реалістичніше — може, хоча б дві країни на рік і сто загалом?
- Почнемо зі ста, а якщо в когось із нас з'явиться яхта, обпливемо багато країн і надолужимо зі списком.
- А давай ускладнимо завдання? У кожній країні, скажімо, з'їсти найтиповішу страву чи напитися в барі.
- Якщо так, то краще переспати хоча б з одним місцевим.
- Геніально, Насте! Сувенір із-за кордону — венеричне захворювання.
- Та ладно, просто перед кожною поїздкою купуємо пачку презервативів. Кажуть, іноземні мови найлегше вчити з-під ковдри, — промовила Настя, струсонула великими грудьми й наколола на виделку жовтий маринований патисон.
- Чорт забирай, я згодна! Коли всі на перервах між парами говорять про секс, а в тебе його не було вже місяць, погодишся й не на таке. То що, яка країна перша, і як ми туди потрапимо?

Кінець ознайомлювального фрагменту
Усі ми заслуговуємо на хороший секс.
Передзамовлення Секс-тревел-блогу
Замов книжку зараз і отримай під Новий рік 2022!
Твоє замовлення сьогодні дозволить нам надрукувати 1000 Секс-тревел-блогів вже зараз і знайти їхніх читачок та читачів.
Click to order
Total: 
Імя
Прізвище
Email
Номер телефону
З автографом авторки чи без?
Місто та відділення (для Нової пошти)
Місто, вулиця, будинок, квартира, поштовий індекс (для Укрпошти)
Маєте ще якісь побажання?
Промокод
Тільки ти обираєш як яскраво ти сяєш!

Катя Кулик