Секс-тревел-блог


Гола людина

Перед нею стояв голий чоловік. Одна нога на дивані, інша на підлозі. Дивився на стіну. Тримав у руці бокал червоного вина.

На якихось півхвилини вона заклякла. Потім розглядала його тіло: збоку видно кубики на животі, ідеально накачані стегна, біцепси супергероя. Коротка густа чорна щетина робила його лице по-дорослому привабливим, нігті на руках і ногах доглянуті. Дивилася на кожну частину його тіла з цікавістю. На мить час зупинився. Що буде далі?

Нарешті він помітив її. Зробивши напівоберт, зіступив ногою з дивану на підлогу — хотів показати їй головну чоловічу принаду, приховану за ногою, свій пеніс. Розвертаючись, впустив із рук бокал вина, послизнувся і втратив баланс між доріжкою та підлогою, залитими вином. Упав на сідницю і поїхав цією доріжкою уперед, зупинившись прямо перед нею з розкиданими в різні боки ногами.

Вона зойкнула і з переляку забігла назад до вбиральні, зачинивши за собою двері. Зі схованки повідомила: не вийде, поки він не одягнеться.

За дві хвилини визирнула спантеличено: він сидів на дивані в джинсах із червоним, як буряк, лицем.

Мовчки сіла біля нього і прибрала пасмо світлого волосся з лиця. У кімнаті пахло вином і трішки потом. Від глухої тиші стало так некомфортно, що вона радше б запхала голову між диванних подушок, аби тільки сховатись.

- Вибач, я зовсім не так це планував.
- Ти завжди на першому побаченні роздягаєшся, поки дівчина піде попісяти?
- Я побачив цей трюк в одному серіалі. Називається «гола людина». Пікапер із серіалу казав: якщо побачення закінчиться у когось вдома, чоловік роздягається поки жінка в туалеті та чекає її в позі супермена-мачо, закинувши одну ногу на сидіння дивану. Пікапер казав, що у двох випадках із трьох дівчина сама захоче сексу.
- Та я хотіла, але вже не хочу!
- Може, вина?
- Піду додому. Помий підлогу поки вино не засохло. Замочи доріжку з відбілювачем якомога швидше, червоне вино важко відіпрати.


Він провів її довгим коридором, що нагадував лікарняний, і донизу ліфтом. Надворі ніяково поцілував її у щоку й розійшлись.

Вона йшла вулицею і важко дихала. Не тому, що побачення не закінчилося сексом, не тому, що була збуджена виглядом його голого тіла, не тому, що почувалася ображеною, й не через забруднення повітря чи погіршення екологічного стану в місті.

Вона так гучно дихала, бо… ось ще трішки й засміється! Сміх зароджувався, як хвиля цунамі: спочатку відчула напруження всередині, далі цунамі вибухнуло з її живота й через регіт назовні, а тоді розтеклося всією вулицею. Її коротке рудувате волосся розвіялося вітром в усі боки, а великі груди довелося притримувати руками, поки сміялась.

Ні пішоходів, ні тротуару тут не було, тільки поодинокі машини. Вона зупинилась і дозволила собі реготати досхочу. Сміялася стоячи і аж присіла. Притислася до мангового дерева, вдихала пилюку з дороги і закладала коротке руде волосся за вуха, щоб не потрапило в очі.

«І сміх і гріх, — тихо мовила до себе, вгамувавшись. Крокувала широкою дорогою без тротуару, наступаючи на мандаринові шкірки і пластикові трубочки, — ніколи не робитиму «голої людини».***


Для когось секс — це задоволення, єднання двох душ, символ найінтимнішого зв'язку, для когось — можливість намутити грошей на нову шубу, для когось — не тільки на шубу. Є й такі, хто займається сексом за його прямим призначенням — вони роблять нових людей.

Вона, власне, теж сексом була зроблена, але для неї значення цього слова ще більше пов'язане з творчістю, ніж для її батьків.

Вона мала секс за секретне хобі, яке досліджувала, яким цікавилась, яким займалася часто і з різними людьми. Процес, результат і сенс її експериментів — вона створювала нові правила сексу.

Усе почалося ще на другому курсі. Вони з Настею малювали карти бажань. Тоді тема приваблення у своє життя за допомогою маніфестації й чітко сформульованих цілей була популярною: ніхто не хотів рухати свою ліниву дупу й щось робити. У кожної дівчини-другокурсниці, якщо вона себе хоча б трохи поважала, була карта бажань. Сюди клеїли вирізані з жіночих журналів кольорові зображення.

У ті часи жіночі журнали були обмежені темами косметики, одягу та чоловіків. Рідко де можна було побачити і вирізати шматок моря, і зображень часто не вистачало. Оскільки вони з Настею навчалися на факультеті філології, вигадали вирізати літери з преси і клеїти бажання словами замість картинок.

Це було, як у фільмі про викрадення з викупом і підкидним листом без відбитків пальців, але неймовірно розширювало допустимий список бажань. Дівчата бралися за ножиці і вирізали весь вечір. Часто не вистачало літери «ї», доводилося домальовувати крапки. Тоді ж вигадали інсайдівський вислів: «Давай уже розставимо крапки над «ї».

- Я хочу відвідати усі країни світу, — замріяно мовила Настя.
- А скільки їх усього?
- Десь 190.
- Це багато. Уяви, що житимеш ще приблизно 50 років. Якщо маєш намір відвідати усі — це аж чотири на рік. Пропоную щось реалістичніше — може, хоча б дві країни на рік і сто загалом?
- Почнемо зі ста, а якщо в когось із нас з'явиться яхта, обпливемо багато країн і надолужимо зі списком.
- А давай ускладнимо завдання? У кожній країні, скажімо, з'їсти найтиповішу страву чи напитися в барі.
- Якщо так, то краще переспати хоча б з одним місцевим.
- Геніально, Насте! Сувенір із-за кордону — венеричне захворювання.
- Та ладно, просто перед кожною поїздкою купуємо пачку презервативів. Кажуть, іноземні мови найлегше вчити з-під ковдри, — промовила Настя, струсонула великими грудьми й наколола на виделку жовтий маринований патисон.
- Чорт забирай, я згодна! Коли всі на перервах між парами говорять про секс, а в тебе його не було вже місяць, погодишся й не на таке. То що, яка країна перша, і як ми туди потрапимо?

Кінець ознайомлювального фрагменту
Усі ми заслуговуємо на хороший секс.
Передзамовлення Секс-тревел-блогу
Замов книжку зараз і отримай під Новий рік 2022!
Твоє замовлення сьогодні дозволить нам надрукувати 1000 Секс-тревел-блогів вже зараз і знайти їхніх читачок та читачів.
Тільки ти обираєш як яскраво ти сяєш!

Катя Кулик